Powiększenie łydki, swędzenie skóry i ból pośladków

Witam od 2 miesiecy mam powiekszona lydke o 1-2 cm,widoczne sa zyly lekko pofalowane,stopa mnie nie kiedy piecze,skora swedzi mnie na obu lydkach,innych objawow nie mam,na dodatek od ponad 2 tygodni boli mnie lewy posladek nawet przy dotyku.czekam na wykonanie usg dopplera ale moze to cos innego?Dziekuje za odpowiedz.

Renata GrzechociĹska

Witam.
Objawy wskazują na niewydolność żylną, w przebiegu której mogło dojść do zakrzepu. Konieczne jest szybka wizyta u chirurga i wykonanie USG doppler.
Pozdrawiam