Powiększenie pieprzyka

Pieprzyk powiększył sie do rozmiarów około 6/7 mm...ubierają spodnie często go podrażniam ponieważ znajduje sie pod kolanem wtedy szczypie i swędzi..co to jest ?!

Żeby odpowiedzieć na pytanie, co to jest, trzeba zbadać dermoskopem. Proszę pójść do dermatologa na badanie. Na pocieszenie dobra wiadomość - podrażnianie nie jest groźne, 6 - 7 mm to jeszcze nie tragedia.

Przepraszam , ale nie potrafię powiedzieć na odległość co to jest na podstawie danych j.w.!!!!!!! NIE ISTNIEJE DIAGNOSTYKA ANI LECZENIE PRZEZ INTERNET!!! Proponuje wizyte u dermatoloiga,chirurga lub najlepiej chirurga onkologa , który ew.wytnie zmianę!!! zż