Powiększenie piersi i brzucha a możliwość ciąży

Czy to może być ciąża?W połowie wrześnie współżyłam z chłopakiem i od tamtej pory się denerwuje. Miesiączkowałam 2 razy (mam nie do konca regularne miesiaczki, ale zawsze 4 dni, tak było też tym razem. Obfite i wystepowaly bardzo mocne bole brzucha jak zawsze przy menstruacji). Niedawno nieco powiekszyly mi się piersi oraz od tygodnia mam bardzo nabrzmiala dolna czesc brzucha. Obydwa testy negatywne. (Badana jestem tez pod katem hormonalnym, ustrojowym pod katem bolu kolan i puchnieciu stawow).

Renata GrzechociĹska

Witam
Jeżeli do tej pory testy wychodziły negatywnie ryzyko ciąży jest niskie. Żeby je całkowicie wykluczyć można wykonać badanie krwi oceniając poziom bHCG.
Pozdrawiam