Powiększenie piersi po urodzeniu dziecka i stosowaniu antykoncepcji hormonalnej

mam 26lat. poród rok temu w marcu. Karmilam3msc. PóŹniej antykoncepcja ovulastan. Po3opakowaniach odstawiłam bo źle się czułam. Lekarz wykluczył ciąże. sporo przykryłam i również piersi urosły A na nich otoczki się powiększyła nie zmieniły koloru NIE bolą ale sa duże jak w ciąży. Czy to oobjaw choroby czy hormony mogą źle pracować? Nie przyjmuje leków na stałe. Tarczyce badalam wyniki są w porządku.

Lek. Tomasz Budlewski

Sądzę, że powiększenie piersi może wynikać z powodu zwiększenia masy ciała. Aby móc coś więcej powiedzieć konieczne jest badanie lekarskie. Proponuję udać się do lekarza ginekologa.