Powiększenie piersi u półtorarocznej córki

Witam. Od kilku dni sen z powiek spędza mi fakt, że u mojej poltorarocznej córeczki pediatra stwierdził powiększenie piersi i skierował na szereg badan. Jakie mogą być tego przyczyny? Jakie badania pozwolą postawić diagnozę?

Lek. Bartosz Małek

Szanowna Pani,
Najczęstszą przyczyną przedwczesnego dojrzewania są zaburzenia endokrynologiczne. Proszę wykonać wszystkie zlecone badania a wyniki skonsultować z pediatrą lub endokrynologiem dziecięcym.