Powiększenie piersi, wydzielina z pochwy jako objawy ciąży

Witam mam 23lata jestem matką dwóch chłopców... Staram sie z mężem o dziecko... Miesiączkę ostatnio mialam 1.11.2014 ale nie byla obfita zwykle bywają bardzo obfite... Od jakiegoś czasu mam powiekszone piersi bola i leci z nich wydzielina... Test w niedziele byl negatywny ale robilam popołudniu...Czy mmogę byc w ciąży?

Milena Lubowicz

Testy są wiarygodne około 14 dni po zapłodnieniu, większą pewność da Pani wykonanie BhCG z krwi. Objawy te są niespecyficzne, na pewno na ich podstawie ciąży nie można rozpoznać.
Pozdrawiam