Powiększenie skroni a stosowanie kreatyny

Witam,mam pytanie ostatnimi czasami zauważyłem u siebie powiększenie skroni i trochę wyżej skroni zazwyczaj jak jem jakiś posiłek.Wygląda to tak jakby gromadziła się tam woda ,podczas jedzenia a po skończeniu zaraz się zmiejszają skronie.Nie jest to duże powiększenie skroni aczkolwiek widoczne.Dodam tyle ,ze nie mam innych dolegliwości czuję się dobrze a od 1,5 miesiąca stosuję dietę na masę bo chcę przytyć i chodzę na siłownię.Nie wiem czym to jest spowodowane być może tym ,ze biorę kreatynę

Witam serdecznie,

Nieodpowiednio dobrane dawkowanie kreatyny może skutkować powstawaniem obrzęków, natomiast jedynie w okolicach dużych grup mięśniowych. Proszę zwrócić uwagę czy nie występują obrzęki w innych patiach ciała. Dodatkowo proszę zwrócić uwagę na formę oraz ilość stosowanej kreatyny. Jednak nie ma raczej żadnego powiązania pomiędzy suplementacją kreatyny a powiększeniem skroni.

Pozdrawiam,
mgr dietetyki Natalia Główka