Powiększenie tarczycy z jednej strony

Mam powiększoną tarczycę z lewej strony, tsh jest w normie. Dostałam jeszcze skierowanie na usg, ale chciałabym zapytać co to może być?mam 26 lat

Trudno określić jak bardzo jest powiększona ta tarczyca, jaka jest jest struktura bez badania USG. Dopiero wynik badania USG da nam odpowiedź na te pytania. Proszę o przedstawienie wyniku USG, a postaram się coś więcej na ten temat napisać.