Powiększenie ust z wykorzystaniem kwasu hialuronowego

Witam! Chcialabym powiekszyc usta raz na zawsze jednak slyszalam ze sa pewne ryzyka, oraz obawiam sie efektu rybki. Slyszalam o slynnej metodzie wypelniania kwasem hiauloronwym jednak podobno wiaze sie to z ryzykiem nierownomiernego wchlaniania sie i powstawania grudek. Czy moge prosic o opinie jaka forma jest najbardziej polecana i ma namniejsze ryzyko? Dziekuje, z powazaniem. Natalia P

Witam serdecznie kwas hialuronowy utrzymuje się około 12-16miesięcy.Od momentu podania do momentu rozmieszczenia się i nachłoniecia wodą-przez okres 2 tygodni mogą być wyczuwalne grudki, po tym okresie usta są już miękkie.To jaki kształt ust po zabiegu chce mieć Pani musi omówić Pani przed zabiegiem na konsultacji.

Kwas hialuronowy jest jedną z najbezpieczniejszych substancji stosowanych w medycynie estetycznej, służący między innymi do powiększania i korekty ust. Lekarz dopiero preparat o odpowiedniej gęstości i określonej zdolności do wiązania wody. Inne preparaty są dedykowane dla osób 20-30 letnich a inne dla pacjentów starszych. Ilość i rodzaj preparatu jest indywidualnie dobierana dla każdego pacjenta, po dokładnej konsultacji, co do kształtu i wielkości ust. Po zabiegu preparat powinien być dokładnie rozmasowany, a po ok 2 tygodniach efekt zabiegu jest pełny, co wiąże się z wiązaniem wody przez kwas hialuronowy. Powiększając usta zawsze bierzemy pod uwagę twarz jako całość, usta muszą "pasować" do typu urody i współgrać z naszymi rysami.

Wypełnienie ust z użyciem materiałów naturalnych lub pozyskiwanych przy pomocy metod biotechnologicznych może na wiele miesięcy uczynić je pełnymi i podkreślić lub poprawić ich naturalny kształt. Dla osób nastawionych na trwałe rezultaty zalecane są korekcje z użyciem implantów wykonywane przez chirurgów plastycznych. Każdego roku tysiące osób poddaje się udanym zabiegom powiększenia i modelowania ust, których efekty są satysfakcjonujące. Najpopularniejszą i najbezpieczniejszą metodą jest wypełnianie ust kwasem hialuronowym. Nierównomierne wchłanianie się i powstawanie grudek może być związane ze skłonnościami osobniczymi lub być efektem nieprawidłowo wykonanego zabiegu z użyciem nieodpowiedniej gęstości preparatu lub przeprowadzonego przez osobę niewykwalifikowaną np. kosmetyczkę. Ilość zastosowanego preparatu zależy od wieku, naturalnego kształtu i objętości ust, oraz budowy całej twarzy, ponieważ korekcja musi prowadzić do przywrócenia jej harmonii.

Modelowanie ust kwasem hialuronowym przez doświadczonego lekarza medycyny estetycznej jest obecnie najbezpieczniejszym zabiegiem. Dobrze dobrana gęstość i ilość preparatu do aktualnego stanu Pani ust zapewnia naturalny wygląd , bez grudek i ew.nierówności Pozdrawiam , w razie pytań jestem do Pani dyspozycji