Powiększenie wątroby w wyniku badania USG

Witam, U mojej mamy po USG brzucha napisano"Wątroba - hyperechogeniczna, jednorodna, niepowiększona. Pomiędzy wątrobą a górnym biegunem nerki prawej uwidoczniono owalną strukturę wymiarach 7,6*6,7*6,4 cm. Echogeniczność niejednorodna z przewagą hyper. W czasie badania struktura wykazuje niewielką ruchomość względem wątroby" Wszystkie pozostałe organy w porządku. Proszę o wiadomość czy to może być nowotwór czy np jakiś naczyniak lub inna forma. Proszę o pomoc, wizyta dopiero w pon.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest rozszerzenie diagnostyki. Proszę koniecznie udać się do lekarza zlecającego powyższe badanie.