Powiększenie węzła chłonnego a wyniki badania krwi

Witam. Mam 20 lat, ostatnio powiększył mi się węzeł chłonny w prawej pachwinie, lekarz rodzinny skierował mnie na badania krwi. Skierował mnie również do ginekologa jednak ten stwierdził, że narządy płciowe są w porządku i nic się nie dzieję. Moje wyniki badań : OB w normie WBC 3,1 [3,8-10,8] MONO w normie MONO% 15,7 [3,0-14,0] HBT w normie HTC w normie RBC w normie PLT 129 [140,0-450,0] Rozmaz mikroskopowy : Pałeczkowate 9 [1-5] Monocyty 9 [3-8] Co to oznacza ?

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, węzeł chłonny w pachwinie nie jest diagnostyczny bo czesto w tej okolicy potrafią byc powiększone. Natomiast wyniki sa raczej prawidłowe z lekka tendencja do małopłytkowości. Zalecam powtórzenie badan za około 3-6 miesięcy. Pozdrawiamm