Powiększenie żyły pępowinowej w 31. tygodniu ciąży
Witam Jestem w 31 tc i w usg wyszło powiększenie żyły pępowinowej. Co prawda w granicy normy ale jednak powiększenie. Czym to może być spowodowane i co oznacza?

KOBIETA, 28 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
82 poziom zaufania
Witam!
Jeśli wymiar jest w granicy normy to nie powinna mieć Pani powodu do niepokoju,