Powiększona brodawka piersiowa

Od dłuższego czasu mam powiększoną lewą brodawkę piersiową. Nigdy nie zwracałam na to zbytnio uwagi oraz na małe 'guzki', które mam w piersiach ale czytałam, że niekoniecznie musi być to nowotwór. Dodam, że mam 19 lat i coraz częściej nurtuje mnie pytanie czy powinnam udać się do specjalisty onkologa lub ginekologa. Jeśli tak to powinnam zrobić usg czy mammografię?

Każdy objaw tego typu powinien skłonić do wizyty u ginekologa lub onkologa. Na szczęście większość symptomów to sprawy nie wymagające leczenia. Konieczna jest jednak ocena specjalisty. Warto na tą wizytę mieć już wykonane USG piersi.