Powiększona brodawka sutkowa

Witam. Od jakiegoś czasu mam powiększoną brodawkę sutkową. Co to może być?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Powiększenie brodawki sutkowej może mieć podłoże zapalne, hormonalne jak też może być wynikiem zmian organicznym w obrębie gruczołu piersiowego. Proszę nie bagatelizować objawów, tylko wykonać USG oraz skonsultować się ze specjalistą ginekologiem.