Powiększona i pogrubiona macica u 30-latki

Witam, mam problem poniewasz od siedmiu miesięcy wykonuje testy ciazowe, które wychodza pozytywnie, co miesiac spoznia mi sie miesiaczka wiec wykonuje test ciazowy nawet kilka roznych firm i wynik za kazdym razem jest pozytywny a ciazy brak. Mój lekaz ginekelog mi tlumaczy ze te testy sa popsute i dla tego takie sa wyniki. raz trafilam do szpitala na badaniu usg bylo widac macice powiekszona i pogrubiona lekarze byli poewni ze to bardzo wczesna ciaza lecz okazalo sie ze ciazy brak.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest Diagnostyka. Proszę koniecznie udać się do lekarza ginekologa zajmującego się problemami z zajściem w ciążę