Powiększona macica i wynik bHCG a ciąża

witam i bardzo proszę o pomoc .Ostatnia moja miesiączka była 18.06.2015 mam cykle 32 dniowe. jestem w ciąży ale niestety do teraz obraz USG nic nie pokazał poza powiększona macica .Moje bhcg 22.07 było zaledwie 145 w sobotę tj.25.07 wyniosło 218 poza tym lekko brązowy śluz w sobotę i niedzielę lekarka stwierdziła że na usg nie widzi nic niepokojącego a kolor śluzu wynika z bardzo delikatnej ściany macicy która musiała tak zareagować na wysiłek fiz.prosze o opinie co to może wszystko oznaczac.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna jest dalsza obserwacja. Proponuje ponownie oznaczyć poziom beta hcg i koniecznie udać się do lekarza ginekologa.