Powiększona pierś i podejrzenie ginekomastii

dzień dobry.mam 43 lata ,waże 105 kg.od 20 lat mam powiększoną lewą pierś ,podobno mam ginekomastię.od jakiegoś roku wyczuwam w tej piersi kilka twardych małych guzków,zrobiła się jakby większa,czasem mnie lekko pobolewa ,po prostu ją czuję że jest i mi przeszkadza.czy to według pana będzie sprawa hormonalna,sprawa mojej nadwagi czy może być na tle onkologicznym.mam umówioną wizytę u prof.zgliczyńskiego ale dopiero w maju.bardzo proszę o pańską odpowiedź bo trochę się denerwuję,dziękuję

Zapraszam na konsultację, tylko po dokładnym zbadaniu Pana wtedy będę mógł ustalić jak można pomóc i co należy zrobić.