Powiększona pierś po naderwaniu mięśnia

jakiś Czas temu Grałem w Piłkę nozną i zakuło mnie w klatce piersiowej po Lewej stronie. byłem u lekarza rodzinnego i stwierdził ze to jest naderwany mięsień dostałem tabletki i już mnie nie boli ale zauważyłem ze lewa pierś jest większa od prawej i byłem z tym u lekarza i powiedział mi ze ona tak już będzie i mam iść na rehabilitacje i teraz mam pytanie do Panśtwa czy to mi już tak zostanie czy może lekarz się myli co z diagnozą ?

Leczenie kontuzji mięśniowych wymaga przede wszystkim wypoczynku i ograniczenia aktywności fizycznej. Nie wspomina Pan ile czasu minęło od incydentu, lekarz przepisał jedynie tabletki przeciwbólowe?
Ważna jest dobra diagnoza, która zazwyczaj wymaga prześwietlenia uszkodzonego mięśnia. Bez znajomości uszkodzonych struktur ciężko jest odpowiedzieć na Pana pytanie.
Pozdrawiam