Powiększona prawa powieka po wysiłku fizycznym

Znacznie powiększona prawa zrenica od lewej podczas mycia podłogi jak wstałam zrobiło mi się bardz dziwnie,czułam jakbym miała chwilowe niedotlenienie mózgu,kiedy spojrzałam w lustro zauważyłam że prawa powieka jest znaznie powiększona od lewej,trwało to 2-3 min.co to może oznaczać
KOBIETA ponad rok temu

Dzień dobry,
Podane przez Panią objawy mogą sugerować wiele schorzeń. W celu dokładnego rozpoznania należy przeprowadzić diagnostykę okulistyczną i neurologiczną.