Powiększona śledziona a praca w polu elektromagnetycznym

Witam, mam 41 lat. OD 10 lat pracuję jako kierowca. Natomiast wcześniej przez 6 lat pracowałem przy zgrzewarce, gdzie wytwarzało się promieniowanie elektromagnetyczne. Niedawo zrobiłęm sobie badania. Morfologia krwi, próby watrobowe, amylaza w krwi, glukoza, cholesterol - wszystko w normie. Usg jamy brzusznej w normie, jedynie nieznacznie na długosci powiekszona sledziona do 125 mm. Czy to moze byc od pracy w polu elektromagnetycznym? I czy jesli wyniki krwi sa ok jest sie czym martwic?

Czy to moze byc od pracy w polu elektromagnetycznym?
- nie, być może Pan tylko tak anatomicznie ma niewielkie powiększenie śledziony (tylko o 5 mm) np. związane z Pana wzrostem czy wagą ciała
I czy jesli wyniki krwi sa ok jest sie czym martwic?
- nie ma kompletnie czym się przejmować