Powiększona śledziona i torbiel wątroby

Bardzo proszę o pomoc.Jestem młodą 24 latką. Mam powiększoną śledzionę, która uciska i bardzo boli, ból promieniuj do pleców ponadto jest torbiel na wątrobie. Zrobiłam badanie krwi i morfologia jest w normie. Rozmaz mikroskopowy też w normie poza pałeczkami są poniżej normy.Nie wiem co jest przyczyną powiększenia śledziony?bolą mnie stawy,mam stany podgorączkowe i jetem ciągle zmęczona.Bardzo proszę o odpowiedz i z góry dziękuje.

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, wskazana jest wizyta u hematologa i możliwe że biopsja szpiku kostnego. Pozdrawiam