Powiększona śledziona i wyniki badań krwi

Witam Mam pytanie w związku z moją powiększającą się śledzioną Poniżej moje ostatnie wyniki Czy powinienem zrobić jeszcze jakieś badania? Przyznam że trochę się obawiam chorób nowotworowych, chłoniaków itp Czy wtym przypadku jest to uzasadnione? Mam 29 lat, jestem mężczyzną, nie piję nie palę. Ważę ok 98kg 180cm WBC 6,2 GHG 16,1 RBC 5,49 HCT 45,5 MCV 82,8 MCHC 35,5 MCH 29,4 PLT 138 (150-350) Płytek zawsze miałem poniżej normy GRAN 4,0 MID 0,4 LYMF 1,8 GRAN 64,1 MID 6,6 LYMF 29,3 RDW 12,1 MPV 1

Lek. Tomasz Budlewski

bez podania norm obowiązujących w danym laboratorium nie można się wypowiedzieć. proszę udać się do lekarza hematologa