Powiększona śledziona w 11. tygodniu ciąży

Witam moja żona jest w 11 tyg. ciązy i okazało sie ze ma powiekszoną śledzione 22cm.wykonano wszystkie badania krwi sa dobre,gastroskopia,usg dopler poszezona zyła wrotna możliwy zakrzep lecz brak pewnosci,trzustka niejednorodna poszezona zyła,co jeszcze mozna zrobic rezonans za kilka dni

Trzeba spokojnie poczekać na wynik badania rezonansu magnetycznego, gdyż inne badania oprócz USG są niemożliwe do przeprowadzenia w czasie ciąży.