Powiększona tarczyca u 26-latki

Witam! Mam trochę powiększoną tarczycę chociaż endokrynolog mówił że to nic poważnego, TSH w normie. Pytanie: czy mimo to mogą być jakieś zaburzenia, nieprawidłowości?Jakie badania trzeba wykonać?dziękuję

Witam serdecznie.
Jeśli powiększenie tarczycy nie powoduje dolegliwości w postaci uczucia duszności, czy trudności w przełykaniu nie ma powodów do niepokoju. Aby w pełni ocenić funkcję tarczycy wskazane jest również oznaczenie poziomu jej wolnych hormonów - fT3 i fT4.