Powiększona źrenica w 34-tygodniu ciąży

Witam jestem w 34 tygodniu ciazy i znajomy zauwazyl u mnie wieksza zrenice pi kilku dniach oko zaczelo mi ropiec jest czerwone i swedzi czekam na wizyte w szpitalu bo okulist nic nie zrobil czytalam w internecie to wlos sie jezy na glowie i troche sie wystraszylam

Magdalena StusiĹska

Szanowna Pani,
jeżeli faktycznie oko swędzi i dolega, proszę spróbować jeszcze raz udać się na ostry dyżur okulistyczny. Jeżeli towarzyszą temu inne objawy- zawroty głowy, omdlenia- na Szpitalny oddział Ratunkowy.