Powiększone czerwone krwinki a podejrzenie białaczki

Witam, Mam pytanie odnoscie zlych wynikow krwi. Mieszkam W anglii, wyniki pokazaly, jak mi lekarz tlumaczyl ze mam powiekszone czerwone krwinki, i troche za malo bialych krwinek. Kilka dni temu mialam robiane pobranie szpiky, teraz tylko czekam. Ale mam pytanie, jaka jest szansa ze to moze byc bialaczka? Duzo czytalam o tym i bardzo sie boje. Jakie sa szanse ze to moze byc bialaczka a moze jest cos podobnego o takich podobnych wynikach krwi?

Nie jestem przepowiadaczem z gwiazd i bez wyników nic nie jestem w stanie powiedzieć!!! Przepraszam , ale ja jestem poważnym chirurgiem onkologiem!!! zż