Powiększone i bolesne węzły chłonne

Mam od 2 miesięcy problem z powiększonymi i bolącymi węzłami chłonnymi (powiększone na szyi- usg, bolące na szyi, brzuchu, pachy, pachwiny ), morfologia- w porządku, OB też, ASO - negatywne, mononukleoza - negatyw., USG tarczycy - tarczyca w porządku. Ponadto ból ucha lewego, migdałków, ból węzłów charakteryzuje się większym nasileniem podczas wysiłku fizycznego, oraz brzucha podczas długotrwałego siedzenia, uczucie gorąca w okolicach węzłów, temp. ciała w normie. Co ze mi jest? Proszę o pomoc.

Na to pytanie powinien odpowiedzieć Panu lekarz rodzinny prowadzący znający całą historię kliniczną oraz badający Pana bezpośrednio. Trzeba rozważyć wykonanie jeszcze badania USG powiększonych węzłów chłonnych, żeby określić czy są one patologiczne czy też odczynowe. O tym musi zadecydować Pana lekarz rodzinny.