Powiększone migdały, gorączka i wysypka na twarzy u dziecka

Bardzo proszę o odpowiedz moje dziecko ma gorączkę 39 stopni wysypkę na twarzy powiększone migdały

Lek. Bianka Małczuk

Witam. Opisane objawy wymagają konsultacji z lekarzem. Nie mam informacji na temat wieku dziecka. Wymienione dolegliwości najprawdopodobniej sugerują występowanie choroby zakaźnej. Proszę udać się do lekarza rodzinnego lub lekarza pediatry.