Powiększone piersi a tobiel krwotoczna

Dzień dobry, wykryto u mnie torbiel krwotoczną. Czy w takim przypadku powiększone podbrzusze i bolące piersi to normalna sytuacja?

Dzień dobry,

Warto, aby wykonała Pani sobie test ciążowy (przy takich objawach należy z oczywistych powodów wykluczyć ciążę) i dodatkowo oznaczyła stężenie prolaktyny, estradiolu oraz progesteronu we krwi (z określeniem fazy cyklu - jeśli okaże się, że nie jest Pani w ciąży.

Pozdrawiam serdecznie.

Marek Derkacz