Powiększone piersi i czerwone sutki a szansa na ciążę

Jesli u mnie obecnie jest 52dzień cyklu i niemam miesiączki czy jest nadzieja na ciazę, w ubiegły czwartek robiąłm test i ciąży nie wykazło,dodam ,że czasem miałam wydłuzone cykle tak do 40 dni,ale nie aż tak długo,czuje jakbym miała powiększone piersi i sutki moje sa czewone i bardziej obolałe,czy jest nadzieja na ciążę ?

Witam! Ciąża która doprowadziła do zatrzymania miesiączki powinna być już wykrywalna w testach ciążowych. Dolegliwości o których Pani pisze najprawdopodobniej wynikają z zaburzeń hormonalnych, a nie z tego że jest Pani w ciąży. Proszę zgłosić się do ginekologa, który wdroży odpowiednią diagnostykę.