Powiększone podbrzusze a cykle miesiączkowe

Od trzech cykli mam powiększone podbrzusze. Raz jest miększe, a raz twardsze. Ostatnio współżyłam w marcu(z zabezpieczniem) od tamtego czasu dostałam 2 normalne miesiączki, tak samo obfite jak zwykle, wykonałam rownież test ciążowy dwa miesiące po współżyciu, był negatywny, wiec ciąże mysle ze mozna wykluczyć. Zauważyłam ze moje podbrzusze powiększa sie zaraz po dniach, w których mam dni płodne i owulacje. Jaka moze byc tego przyczyna ? Pozdrawiam

Lek. Katarzyna Szymczak

Może to być związane ze zmianami hormonalnymi, dieta. Wskazana wizyta u ginekologa.
Pozdrawiam