Powiększone podbrzusze i kłucie pod żebrami a ciąża

od czego powiększyło mi się podbrzusze i brzuch ? rano jest w miare plaski ale jak cos zjem robi się większy . jakbym była w ciąży ... podejrzewałam ciąze ale zrobiłam 5 testów każdy z tygodniowym odstępem czasu i wyniki wszystkie były negatywne . Gdy stoje brzuch jest twardy a gdy siedze jest duzy i miekki . dodam ze czasem cos mi tak ,,jeździ w brzuchu" . czasem czuje tez jakies kłocie po prawej stronie pod zebrem lub po lewej tak nizej . tez pojawia się kłocie od strony odbytu. ciaza ?
KOBIETA ponad rok temu

Lek. Marta Gryszkiewicz

5 wykonanych testów wyklucza ciążę. Wskazana wizyta u lekarza rodzinnego, badanie kliniczne brzucha i podstawowe badania diagnostyczne - morfologia krwi i badanie ogólne moczu celem diagnostyki bólu i dyskomfortu w obrębie jamy brzusznej.