Powiększone przydatki w wyniku TK

interpretacja tk w wątrobie w segmencie VIII podtorebkowo hypodensyjna struktura ulegająca brzeżnemu wzmocnieniu pokontrasowemu wielkości 1,2cm o obrazie naczynniaka w lokalizacji lewych przydatków widoczna jest torbielowata struktura której sciany ulegają znacznemu wzmocnieniu pokontrasowemu a przydatki w całości powiększone hypodensyjna struktura wielkości 1,9x1,2x2,8 cm położona na pograniczu szyjki i sklepienia pochwy po stronie prawej z przyleganiem do światła moczowego,

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W takiej sytuacji należałoby zgłosić się do ginekologa. Konieczne są dodatkowe badania. Możliwe iż konieczny będzie zabieg operacyjny.