Powiększone sutki u 20-latka

witam . mam 20 lat i mam problem z powiekszonymi sutkami . Jest to bardzo nie przyjemne gdy sie wychodzi na basen czy gdzies jak trzeba sciągnac koszulke . Ten problem mam juz od dobrych kilku lat . I nie wiem jak mam sobie z tym poradzic .Prosze o pomoc

Lek. Marta Gryszkiewicz

Wskazana konsultacja endokrynologiczna. Należy wykonać badania hormonalne w celu ustalenia przyczyny i dobrania oodpowiedniego leczenia.