Powiększone sutki wraz z bólem

Witam mój przypadek wygląda tak ze przed okresem o ile można go tak nazwać robiłam test jeden wyszedł źle drugi negatywny. W okresie miałam przez pierwsze 3 dni brązowe plamienia było tego tak mało potem dzień postoju nic nie cieklo następnie normalny okres ale bardzo mało tego. Jak nigdy parę dni po okresie miałam biały śluz a teraz doszły powiekszone sutki wraz z bólem nigdy czegoś takiego nie miałam. Błagam o pomoc co to może być?

Witam
Na początek proponuję wykonanie testu ciążowego w celu potwierdzenia
lub wykluczenia ciąży. Następnym krokiem powinna być wizyta u ginekologa,
który zleci dalszą diagnostykę, ewentualnie poprowadzi ciążę.
Pozdrawiam serdecznie