Powiększone wargi sromowe a brak orgazmu

Witam. Moim problemem jest brak orgazmu przez co mój partner się martwi czy aby odpowiednio mnie zadowala ja natomiast oglądałam program gdzie głównym powodem mogą być powiększone wargi sromowe które blokują orgazm. Czy to może być główny powód ?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Jeśli ma Pani powiększone wargi sromowe, może być to związane z brakiem możliwości przeżycia orgazmu.