Powiększone węzły chłonne a brak stanu zapalnego

Witam, mam dużo powiększonych węzłów chłonnych w okolicach i na szyi - w śliniance przyusznej lewej 5mm, przy sliniance przyusznej prawej 5mm, pod żuchwą 8mm, dużo podobnych węzłów na całej szyi do 15mm.Crp wyszło w normie(0,01).Podczas badania i przed nie chorowałam.Dodam,że mam zmiane łagodną przy lewej śliniace przyusznej 7mm (pradopodobnie wznowa tumor mixtus po 11 latach od usunięcia guza). Skąd te węzły chłonne skoro nie ma stanu zapalnego? Dodam,że w nocy budzę sie często mokra, zlana pota

Warto wdroyć badania w poszukiwaniu chorby "układowej" , morfologia krwi z rozmazem, LDH, AP. zdjęcie radiologiczne kl piersiowej i z badniami kontrola u onkologa