Powiększone węzły chłonne a chłoniak u 23-latki

Witam! Mam 23 lata jestem kobieta i rok temu zaczeły się u mnie bole po alkoholu szyji i obojczyków i przez przypadek wyczułam u siebie 3 wezły chłonne na szyji jeden wiekszy do 1 cm i dwa mniejsze ruchome nie bolące . Zrobiłam USG gdzie wyszło , że sa odczynowe. Minal rok bólow po alkoholu nie ma wezły nie powiekszyły sie ,ale doszło 6 nowych wezłow sa małe znajduja sie z tyłu szyji koło ramienia nad obojczykiem i na końcu szyji. Co to może byc?Czy może byc tak że rozwija sie jakis chłoniak?

Sam wynik jednego z badań dodatkowych USG nie świadczy o niczym, należy zgłosić się do lekarza, który na to badanie kierował i dysponuje kompletem badań, być może po dorobieniu badań krwi celowe okaże się pobranie węzła do badania. Niezaleznie warto ocenić zęby - dentysta i pokazać się na badanie laryngologowi.