Powiększone węzły chłonne a przewlekłe zapalenie zatok

Witam Mam przewlekle zapalenie zatok ciagle kicham nos na pól zatkany a po gardle ciagle cos splywa i czasem mam bole gardla i zatok od tego momentu kiedy zaczely sie problemy z zatokami mam kilka powiekszonych wezlow chlonnych na szyi i mi nie znikaja od pol roku lekarz powiwdzial ze to normalne przy przewleklej infekcji i ze takie moga już zostać . Wyniki krwi w normie CRP tez .Czy to prawda ze przewlekle zapalenie zatok powoduje ich powiekszenie ?

proszę lepiej badania na alergie zrobić np ige swoiste panel wziewny 20 alergenów. pewnie to alergia.
proszę wyslac pytanie i skany wszystkich wynikow oraz bardzo dokładny i obszerny opis tego co się dzieje na mój darmowy portal wirtualnej polski
www.forum.parenting.pl/zapytaj-pediatre
porozmawiamy o tym dłużej tam.jest specjalny oddzielny czat dla każdego pacjenta.