Powiększone węzły chłonne a toksoplazmoza

Jesienia pojawil sie guzek w okolicach pochwy.Bolalo i czułam kulke,po 2 dniach uroslo.Bylam u gine i nic.Rodzinny zrobił mi usg i badania krwi i moczu.Coś mialam podwyzszone juz nie pamietam mowil ze mam powiekszone wezly chlonne.Zeszlo po 3tyg.Moj chlopak mial cos takiego w okolicach szyi mowili ze toksoplazmoza i sie tego nie leczy.Ma to juz 3mies. 2 dni temu ja wyczulam u sb to samo na szyi teraz uroslo i boli. Nie wiem czy robic badania czy mnie odesla i powiedza ze mam powiekszone wezly.???

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji wskazane jest wdrożenie diagnostyki. Proszę zatem udać się do lekarza.