Powiększone węzły chłonne - czy mogę być chora?

Witam! Mam 15 lat. Zauważyłam następujące objawy i nie wiem co mam z nimi zrobić. Czy to coś poważnego, czy nie mam się czym martwić? Katar utrzymuje się od grudnia. Pod koniec stycznia zauważyłam (niepewnie) powiększone węzły chłonne szyjne, pachowe, pachwinowe. Wysypka w postaci małych czerwonych lekko wypukłych kropeczek położonych blisko siebie, prawie codziennie występuje na rękach. Rzadziej na udach, szyi oraz bokach brzucha. Na rękach czasem w postaci półcentymetrowych bąbli. Na początku lutego pojawiła się też krew w ustach i w nosie. Od początku lutego do początku marca kilka razy bolała mnie wątroba, śledziona oraz grasica. Ponad to przez ten cały czas raz wystąpiło zapalenie ucha, ból gardła oraz ok. 2 razy gorączka. Czasami też przy chodzeniu bolały mnie mięśnie nóg mimo, że nie brałam udziału w żadnym wysiłku. Czy to jest normalne? Czy coś mi może być?

Witam serdecznie,

Niestety diagnozy przez internet postawić się nie da. Uważam, że powinnaś zglosić się do swojego lekarza rodzinnego / pediatry, który bedzie mógł zebrać z Tobą dokładny wywiad (rozmowa o stanie zdrowia i dolegliwościach) oraz zbada Cię, a razie potrzeby skieruje na dodatkowe badania. Opisywane przez Ciebie dolegliwości nie są charakterystyczne dla konkretnego schorzenia.

Pozdrawiam serdecznie