Powiększone węzły chłonne, gorączka a podejrzenie opryszczki

Witam od trzech dni mam straszny problem ktory uniemozliwia mi normalne funkcjonowanie objawy sa nastepujace powiekszone i bolesne wezly chlonne,goraczka oslabienie oraz male biale bombelki ktore zmieniaja sie w szczypiace ranki problem z oddawaniem moczu oraz straszny bol i szcypanie podejrzewam ze to opryszczka przebywam wlasnie za granica dlatego mam problem z wizyta u ginekologa. Stosowalal globulki dopochowe iz myslalam ze to stan zapalny ale wogole nie pomogly. Prosz o rade

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
szanowna pani konieczna jest konsultacja z ginekologiem, który wykona badanie i wskaże dalsze leczenie. Pozdrawiam