Powiększone węzły chłonne i bóle pod żebrem

Dzień dobry, od dłuższego czasu mam powiekszone wezly chlonne, a teraz doszedł do nich ból pod lewym żebrem (nie mogę spać na lewym boku, bo mnie uwiera itp.) oraz dziwne, pojawiajace sie od czasu do czasu uczucie rwania w szyi, zlokalizowane w jednym miejscu, u jej dołu tuż przy linii dołu nadobojczykowego. Nie wiem czy te dolegliwosci sa ze soba powiazane. Gdzie powinnam sie udac?Miałam juz morfologie krwi z romazem i USG.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji konieczne jest wdrożenie kompleksowej diagnostyki. Proszę zatem udać się do lekarza rodzinnego.