Powiększone węzły chłonne i swędzenie skóry u 7-latka

Witam serdecznie, mój 7 letni syn w styczniu tego roku po przedłuzajacej się infekcji zachorował na zapalenie węzłów chłonnych - leczone Zinatem przez 14 dni. Nieststy w marcu, czerwcu i lipcu - wężły znow się powiększyły i bolało go gardło - podano antybiotyk. Węzły nadal sa duze mają 15*18 i 20*18 mm. Czy powinnam się niepokoić? OB, CRP obecnie prawidłowe, morfologia też. Natomiast niepokoją mnie swędzenia skóry. Jakie badania powinnam jeszcze wykonać. Lekarz uważa że taka jego uroda.

Milena Lubowicz

Nie podaje Pani o które węzły chodzi, zakładam, że szyjne. Myślę, że jeżeli powiększenie utrzymuje się tak długo warto byłoby pomyśleć o konsultacji onkologicznej.
Pozdrawiam