Powiększone węzły chłonne i wyczuwalny guzek nad krtanią

Witam, mój problem jest następujący. Od jakiegoś tygodnia, centymetr nad jabłkiem Adama, wyczułem u siebie swego rodzaju małą kulkę która mogę ścisnąć palcami (co wiąże się z dziwnym bólem). Zaniepokoiło mnie to i poczytałem trochę w internecie co to może być lecz nie znalazłem sensownej odpowiedzi. Węzły chłonne na szyi mam powiększone. Dodam także, że mam 18 lat i jestem wolny od wszelkiego rodzaju używek. Myślałem, że to krosta lecz myliłem się. Proszę o udzielenie odpowiedzi. Konrad

Najpewniej jest to torbiel środkowa szyi. Koniecznie trzeba wykonać USG szyi i udać się do doświadczonego laryngologa chirurga głowy i szyi.