Powiększone węzły chłonne i wyniki badań krwi

Witam mam powiekszone wezly chlonne z prawej strony duzo bardziej. Na zdjeciu sa moje wyniki krwi i chcialem sie dowiedziec czy wszystko z nimi jest dobrze. http://imageshack.com/a/img823/3909/5tl5.jpg tu znajduja sie wyniki. Z gory dziekuje za pomoc.

Zarówno badania laboratoryjne które pan podał, jak i opis Pana objawów nie pozwalają stwierdzić prawdopodobnej przyczyny ( choć pewne rzeczy mogą wskazywać na wczesne/nietypowy przebieg mononukleozy/zakażenia CMV, ale to tylko zgadywanie bez dostatecznej ilości danych ). Proponuje wizytę u lekarza POZ który będzie mógł pana zbadać i ocenić inne ważne parametry.