Powiększone węzły chłonne na boku szyi i nad obojczykiem

Mam od stycznia powiekszone wezly chlonne na boku szyi i nad obojczykiem. Zrobione zostalo USG, oraz badanie krwi (pelen rozmaz, serum, EDTA, plytki krwi, opad, proby watrobowe, CRP) i USG brzucha i tarczycy. RTG szczeki i zebow. Nic nie znaleziono, wszystko w normie. Wezly nadal sa. Choruje na colitis ulcerosa, i Hashimoto i mam czesto katar. Nie wiem co robic dalej bo lekarz uznal, ze nie ma sie czym martwic. Czy aby na pewno? Jakie badania powinnam jeszcze zrobic?

Dzień dobry, Szanowna Pani,
Zapraszam na konsultację do chirurga onkologa
Należy kontynuować diagnostyka pod okiem fachowca
kontakt@drjaworowski.pl
Dr Janusz Jaworowski
specjalista chirurgi plastycznej
specjalista chirurgii ogólnej
onkologicznej

Lek. Janusz Jaworowski

Szanowna Pani - po tych badaniach nie ma wątpliwości iż jest to poważna sprawa.Najprawdopodobniej węzły są odczynowe w trakcie Hashimoto.
Dr n. medycznych Wojciech Kawiorski, specjalista chirurg,gastrologa, Kraków