Powiększone węzły chłonne na brzuchu i powiększona śledziona

3lata temu stwierdzonu u mnie powiekszone wezly po prawej stronie brzucha.Teraz doszla do tego powiekszona sledziona.Bola mnie miesnie,mam wysypke ,swedzenie pod pachami,szybko sie mecze,jestem slaba.Wiem ze to chlonniak .Kontrole badan mam za ok.6mc.Teraz musze poddac sie badaniu jelit i klatki piersiowej.Zastanawiam sie dlaczego nie jestem poddana juz teraz leczeniu.Czy za 6 mc.nie moze byc za pozno?

Witam serdecznie. Powiększenie się śledziony i regionalna limfadenopatia nie upoważniają do rozpoznania jakiegokolwiek typu chłoniaka. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie aby wykonać badania w tym kierunku wcześniej. Proszę ponownie zgłosić się do lekarza, szczególnie że zgłasza Pani dokuczliwe dla siebie objawy.