Powiększone węzły chłonne na pachwinach a kłucie w brzuchu od 3. miesięcy

Witam :) Mam 20 lat ,od mniej więcej pół roku mam na pachwinach dosyć duże węzły chłonne po 3 przy prawej i lewej nodze . Na szyi wyczuwalne węzły chłonne miałem od dziecka . Byłem jakieś pół roku temu na USG jamy brzusznej i tam wyszło ogólnie w porządku tylko trzustka była zasłonięta gazami i nieznacznie powiększona wątroba . Czuje lekkie kłucie w brzuchu od jakichś 3 miesięcy , i co najgorsze osatnio zaczynają mnie kłuć kości przedramion ,barki ,nogi . Proszę o pomoc , bardzo się martwie .

Piotr Pilarski

Powiększone węzły to wymiary powyżej 1 cm. Sama wyczuwalnosc węzłów chłonnych nie jest patologią. Bez badania nie można nic rozpoznać. Proszę zgłosić się do lekarza rodzinnego.

Pozdrawiam.