Powiększone węzły chłonne na szyi i ból karku

Witam serdecznie, Mam lekko powiekszone wezly chlonne na szyi oraz bol karku, glownie przy skrecie glowa w prawo. Do tego dochodzi bol rak, dloni, ledzwi. Jak naciskam kark to troche mnie boli, jakby napiete miesnie. Czy to moze byc jakies zapalenie czy cos powazniejszego? Oczywiscie wybieram sie na rtg, ale i tak sie martwie glownie wezlami chlonnymi.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane dolegliwości mogą być spowodowane nieprawidłowościami w obrębie szyjnego odcinka kręgosłupa. Węzły chłonne wymagają diagnostyki. Proszę udać się do lekarza, który wdroży odpowiednie postępowanie.